- Gratis verzending vanaf 250 euro (NL)
- Gratis verzending vanaf 6 flessen (NL)
- Vaste lage prijzen
- Uitgebreid assortiment
- Bezoek onze winkel in Rotterdam
- Wij verzenden dinsdag t/m zaterdag
Highland Park 25 years
Nee, het is niet eenvoudig om een echt goede en evenwichtige 25 jaar oude whisky te maken. Maar ja, niets wat de moeite waard is, is makkelijk. Onze whisky dankt zijn immense diepte en levendige zoetheid aan de jaren van rijpen in first-fill sherryvaten van Europees of Amerikaans eikenhout met daarnaast een aantal bourbonvaten. En natuurlijk een beetje hulp van het gematigde klimaat hier op Orkney. Deze robuuste single malt heeft een rijke en nootachtige kruidigheid, gebalanceerd met zoet gedroogd fruit en toffee. Beroemde whiskyschrijver Paul Pacult riep onze 25 Year Old in het Spirit Journal uit tot 'Best spirit in the world'. We zijn trots op elke fles whisky die op onze naam staat. Maar we moeten toegeven dat deze wel heel bijzonder is.
Highland Park
De Highland Park-distilleerderij bevindt zich op de stormachtige Orkney-eilanden en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1798. Hier wordt bekroonde Schotse single malt whisky gemaakt. Wat Highland Park echt bijzonder maakt, is de unieke invloed van Orkney. Er gebeurt iets magisch op dit eiland, en dat komt tot uiting in de wilde harmonie van smaken in hun whisky.
Proefnotities
Kleur: Goud met warme koperen tinten (geen toegevoegde kleurstoffen).
Aroma: Donkere chocolade, Fudge, heather honing, notige toffee en gedroogd fruit.
Smaak: Zoete rozijnen, sinaasappels, karamel, Kruidige tonen, honing, cacao, donkere chocolade, licht prikkelende peperigheid, eikenhout en subtiele rook (minder zoet dan op de neus).
Afdronk: Lang en verwarmend, met hints van donkere sinaasappel, fudge en honing.
Ontdek ons volledige Highland Park assortiment.




















