Ardbeg ARRRRRRRDBEG! Pirate of the Hebridean
€ 495,00
  •  Gratis verzending vanaf 250 euro (NL)
  •  Gratis verzending vanaf 6 flessen (NL)
  •  Vaste lage prijzen
  •  Uitgebreid assortiment
  •  Bezoek onze winkel in Rotterdam
  •  Wij verzenden dinsdag t/m zaterdag

ARRRRRRRDBEG! Pirate of the Hebridean

Ardbeg Pirates Of The Herbridean is een speciale whisky die een eerbetoon is aan de legendarische distilleerderijmanager Mickey Heads, die na 13 jaar met pensioen ging. Deze whisky komt van het Schotse eiland Islay. Ardbeg Pirates Of The Herbridean is gerijpt in ex-roggevaten, wat zorgt voor een unieke smaakbeleving. De diepe amberkleur en het complexe aroma van rook, turf, vanille, karamel, citrus en kruiden maken deze whisky bijzonder. 

 

Ardbeg

Ardbeg distillery is gelegen op het eiland Islay. De distilleerderij heeft een rijke geschiedenis. Terug in 1794 begon Ardbeg als een illegale distilleerderij, maar na een inval door douanebeambten moest de productie worden gestaakt. Rond 1815 werd de legale distilleerderij opgericht door John McDougall.
In de loop der jaren wisselde Ardbeg van eigenaar en onderging het verschillende sluitingen en heropeningen. Tegenwoordig is het eigendom van LVMH en Diageo.
Ardbeg-whisky’s zijn bekend om hun rokerige en turfachtige smaak, met een vleugje medicinale tonen. Ze worden vaak gebotteld op een hoger alcoholpercentage dan het verplichte minimum van 40%.
Oudere bottelingen van Ardbeg zijn populair onder whiskyliefhebbers en kunnen hoge prijzen bereiken.

 

Proefnotities

Kleur: Diep amber.
Aroma: Complex met tonen van rook, turf, vanille, karamel, citrus en kruiden.
Smaak: Een explosie van smaken, waaronder peper, kaneel, nootmuskaat, leer, chocolade, sinaasappel en ananas.
Afdronk: Lang en rokerig, met een hint van zout en zoethout.

 

Ontdek ons volledige Ardbeg assortiment.